English תנאי שימוש הודעות מפת האתר פורום צור קשר דף הבית  
דף הבית חדשות ודיווחים אירועים כנסים ופעילויות הצגה: סיפור במגפיים

ההצגה: סיפור במגפיים בקיבוץ יקום שהתקיימה ב-22.6.2006

ביום חמישי, 22/6/06 התקיימה הצגה למען ילדי העמותה באולם ביקום.

תיאטרון  גושן להצגות ילדים התנדב למען "עלה" והעלה את המחזמר "סיפור במגפיים". נהננו מאוד!!!! ההצגה הייתה עליזה ומשעשעת והשחקנים היו נפלאים.

בהצגה הועבר המסר האופטימי האומר שאנו יכולים להגשים את כל משאלותינו וזהו מסר נהדר להעבירו לילדים המתמודדים עם ההמופיליה.

הקשר עם התיאטרון נוצר בזכות אחד משחקיו, אסף דגני, המגלם בהצגה את תפקיד המלך. אסף הוא חולה המופיליה בעצמו.

גם בשנה שעברה תרם התיאטרון הצגה נהדרת לילדי העמותה: "הלב"  וילדים רבים נהנו ממנה וזוכרים אותה עד היום.

 תודה ענקית לתיאטרון גושן ולאסף על ההתנדבות, המסירות וההתמדה.

בתמונה: משמאל: אסף דגני (מחופש), במרכז: מיכל זיו מנכ"ל "עלה"

סקירת כתבות באינטרנט על ההצגה

 ב-18.6.2006 התפרסמה באתר Ynet הידיעה הבאה:  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3264296,00.html
 
 
18.06.06
 
תיאטרון גושן מופיע בפני ילדים חולי המופיליה
 
שחקני תיאטרון גושן להצגות ילדים יעלו בהתנדבות את המחזה "סיפור במגפיים", הצגה מוזיקלית המבוססת על סיפורם של האחים גרים, מול קהל של כ-150 ילדים חולי המופיליה ובני משפחותיהם החברים בעמותת "עלה" . "הקשר בין התיאטרון לעמותת נוצר בזכות אחד משחקני התיאטרון, אסף דגני, המגלם בהצגה את תפקיד המלך", אומרים בתיאטרון. "דגני הוא חולה המופיליה בעצמו, והוא נרגש להופיע מול ילדים המתמודדים עם המחלה".

"ההצגה מלווה במסר אופטימי, האומר שאנו יכולים להגשים את כל משאלותינו", מסכמת מנהלת תיאטרון גושן אביגיל שמר. "אני שמחה להעביר מסר אופטימי שכזה לילדים המתמודדים מדי יום עם מחלה לא קלה".

מאת: ynet  |  17:09

"כולנו יכולים להגשים את כל משאלותינו". ההצגה "סיפור במגפיים"

 ב-20.6.2006 פירסם אתר אפוק טיימס את הידיעה הבאה http://www.epochtimes.co.il/news/content/view/1251/89
 

"סיפור במגפיים" הוצגה לילדים חולי המופיליה

20-06-2006 מאת: יועד בר

מנהלת התיאטרון: "ההצגה מלווה במסר אופטימי, האומר שאנו יכולים להגשים את כל משאלותינו. אני שמחה להעביר מסר אופטימי שכזה לילדים המתמודדים מדי יום עם מחלה לא קלה"

תיאטרון גושן להצגות ילדים יתנדב למען עמותת על"ה (עמותה לחולי המופיליה) ויעלה הצגה מיוחדת של "סיפור במגפיים" מול קהל של 150 ילדים חולי המופיליה ובני משפחותיהם. ההצגה המיוחדת תועלה בתאריך 22.6.06 בקיבוץ יקום.

הקשר בין תיאטרון גושן ועמותת על"ה נוצר בזכות אחד משחקני התיאטרון, אסף דגני, 31, המגלם בהצגה החדשה, "סיפור במגפיים", את תפקיד המלך. דגני הוא חולה המופיליה בעצמו. דגני נרגש להופיע מול ילדים הסובלים מן המחלה ממנה הוא סובל. הוא מספר כי בחר להיות שחקן, על אף המחלה. "למרות שמדובר בעבודה פיזית וקשה, החלטתי לעשות מה שאני רוצה, בלי הנחות", הוא אומר.

תיאטרון גושן להצגות ילדים קיים זה 17 שנה, ובמהלך השנים העלה עשרות הצגות ילדים והפקות. ביניהן: "הלב", "בן המלך והעני", "המפוזר מכפר אז"ר" ועוד. התיאטרון מנוהל על ידי בני הזוג אביגיל ויואב שמר, המקפידים על קיום פרויקטים מיוחדים למען הקהילה, כגון שיתוף הפעולה עם עמותת על"ה.

"סיפור במגפיים" היא הצגה מוסיקלית חדשה של תיאטרון גושן, המבוססת על סיפורם הנודע של האחים גרים. אגדה זו נחקקה בזיכרוננו בשל המקוריות והייחודיות שבדמות החתול הנועל מגפיים, ובעיקר מכיוון שבסיפור זה למדים דורות של ילדים מהו כוחם של אמון ושיתוף פעולה. בתוך תפאורה ציורית, המזכירה נוף של עירייה אירופאית מימי הביניים, סוחף החתול את תומס ואת הקהל אל מסע הרפתקאות מפתיע בו הוא מצליח לחולל שינויים מרחיקי לכת בעולמו של תומס. את כל הנפלאות הללו עושה החתול כשהוא נאמן לאמונתו שכל אחד צריך לזהות את מאוויי ליבו, ולא לוותר על החלומות שלו. ממשנותיו של החתול: "כדי להצליח, צריך לעשות את מה שהבטחת, בזמן שהבטחת לעשות אותו!". אביגיל שמר: "ההצגה 'סיפור במגפיים' מלווה כולה במסר אופטימי, האומר שאנו יכולים להגשים את כל משאלותינו, אם רק נאמין חזק ונפעל. אני שמחה להעביר מסר אופטימי שכזה לילדים המתמודדים מדי יום עם מחלה לא קלה".

"על"ה" - עמותה לחולי המופיליה, הוקמה בשנת 1984 על מנת לסייע לחולים ולמשפחותיהם להתמודד עם המחלה. העמותה מציעה להם שורה של שירותים שנועדו לחזקם, להקל עליהם כלכלית, לתמוך בהם נפשית ולשפר את איכות חייהם באופן משמעותי. כ-500 צעירים ובוגרים בישראל מתמודדים עם המופיליה – מחלה תורשתית קשה, הנחשבת לאחת מחמש המחלות הכרונית הקשות ביותר. הלוקים בה חסרים את אחד מגורמי הקרישה בדם. הם סובלים מדימומים קשים עקב חבלות או מדימומים ספונטניים (ללא חבלה חיצונית).

 
נ-20.6.2006 פירסם אתר לגדול ברשת את הידיעה הבאה: http://ligdol.co.il/Grid3/Article.aspx?ArticleID=1668&ChannelID=4
 
ההצגה סיפור במגפיים תועלה לקהל של ילדים חולי המופיליה
הכתבה נוצרה בתאריך: 20/06/2006 11:52

את ההצגה מעלה תיאטרון גושן כהתנדבות למען עמותת על"ה

מאת: מערכת לגדול

תיאטרון גושן להצגות ילדים יתנדב למען עמותת על"ה (עמותה לחולי המופיליה) ויעלה הצגה מיוחדת של "סיפור במגפיים" מול קהל של 150 ילדים חולי המופיליה ובני משפחותיהם. ההצגה המיוחדת תועלה בתאריך 22.6.06 בקיבוץ יקום.

"על"ה" - עמותה לחולי המופיליה, הוקמה בשנת 1984 על מנת לסייע לחולים ולמשפחותיהם להתמודד עם המחלה. העמותה מציעה להם שורה של שירותים שנועדו לחזקם, להקל עליהם כלכלית, לתמוך בהם נפשית ולשפראת איכות חייהם באופן משמעותי. כ-500 צעירים ובוגרים בישראל מתמודדים עם המופיליה – מחלה תורשתית קשה, הנחשבת לאחת מחמש המחלות הכרונית הקשות ביותר. הלוקים בה חסרים את אחד מגורמי הקרישה בדם. הם סובלים מדימומים קשים עקב חבלות או מדימומים ספונטניים (ללא חבלה חיצונית).

הקשר בין תיאטרון גושן ועמותת על"ה נוצר בזכות אחד משחקני התיאטרון, אסף דגני, 31, המגלם בהצגה החדשה, "סיפור במגפיים", את תפקיד המלך. דגני הוא חולה המופיליה בעצמו. דגני נרגש להופיע מול ילדים הסובלים מן המחלה ממנה הוא סובל. הוא מספר כי בחר להיות שחקן, על אף המחלה. "למרות שמדובר בעבודה פיזית וקשה, החלטתי לעשות מה שאני רוצה, בלי הנחות", הוא אומר.

"סיפור במגפיים" היא הצגה מוסיקלית חדשה של תיאטרון גושן, המבוססת על סיפורם הנודע של האחים גרים. אגדה זו נחקקה בזיכרוננו בשל המקוריות והייחודיות שבדמות החתול הנועל מגפיים, ובעיקר מכיוון שבסיפור זה למדים דורות של ילדים מהו כוחם של אמון ושיתוף פעולה. בתוך תפאורה ציורית, המזכירה נוף של עירייה אירופאית מימי הביניים, סוחף החתול את תומס ואת הקהל אל מסע הרפתקאות מפתיע בו הוא מצליח לחולל שינויים מרחיקי לכת בעולמו של תומס. את כל הנפלאות הללו עושה החתול כשהוא נאמן לאמונתו שכל אחד צריך לזהות את מאוויי ליבו, ולא לוותר על החלומות שלו. ממשנותיו של החתול: "כדי להצליח, צריך לעשות את מה שהבטחת, בזמן שהבטחת לעשות אותו!".

מנהלת התיאטרון, אביגיל שמר: "ההצגה מלווה במסר אופטימי, האומר שאנו יכולים להגשים את כל משאלותינו. אני שמחה להעביר מסר אופטימי שכזה לילדים המתמודדים מדי יום עם מחלה לא קלה".

ההצגה תועלה בתאריך 22.6.06 בקיבוץ יקום.
תודות וקרדיטים יצירת קשר פניה למנהל האתר פרסום באתר רופא כונן 03-5302409  
© כל הזכויות שמורות לאלי וישניצר